הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

שמי רן אדוני טמיר.

אני מאמן במתגייס כבר יותר מ 13 שנים. 

אפשר להגיד שמתגייס זה אני. 

אני המאמן. אני הוא זה שיכין אותך אם תבחר בי. 

לא טייס. פרופילאי!

אני בן 49. רבים שואלים אותי אם אני טייס. אז לא. אני לא טייס. הייתי אמנם בקורס טיס (קורס 125 א’ בשנת 1990) אבל לא. אני לא טייס. 

טוב שכך. 

מדוע? 

כי היום אני יודע להגיד בוודאות שלו הייתי טייס, לא הייתי יכול להיות מאמן. נדרש פרופיל אישיותי שונה לחלוטין. 

למעשה, הרעיון הזה הוא בבסיסה של ההכנה המיוחדת כל כך של מתגייס. שלי. 

קצת רקע עלי

התגייסתי לטיס, הייתי בלוט”ר (בי”ס ללוחמה בטרור) ומשם המשכתי לדובדבן. את שירותי הצבאי עשיתי בעיקר בדובדבן (קוריוז: בשבוע שבו יצאתי לקורס קצינים, אהוד ברק, הרמטכ”ל, חשף את היחידה לראשונה בטלויזיה בערב שישי. ההורים שלי ראו לראשונה על היחידה ופועלה וכמעט חטפו שבץ…)

בצבא גם נפצעתי בשני רגליי. לאחר השחרור, עבדתי בגוף בטחוני תקופה ארוכה. למעשה, אפשר להגיד שתמיד הייתי טוב ב 1:1. היכולת לקחת אדם ממקום אחד ולהביאו למקום אחר, (במוח…כן?) היתה יכולת טבעית שלי שהלכה והשתכללה…

השתכללה כל כך שמצאתי עצמי תמיד עוסק בפן האנושי. 

גיליתי שאני מצליח לזהות את הלך המחשבה ודפוסי ההתנהגות של האדם שמולי בצורה מדויקת. ונוכחתי לראות שאני כמעט לא טועה. המיומנות הזה התחדדה מאוד במהלך השנים. בנוסף לדברים נוספים שעשיתי בחיי: עסקים, משפחה, לימודים וכו’… צמחה לה אהבה לחינוך. ההבנה שחייבת להיות דרך לחנך טוב יותר את בני שנולד, מהקיים המאתגר של משרד החינוך.

חינוך למצוינות ושאיפה להשתפר תמיד:

במקביל לכך שחקרתי, למדתי, התנסיתי והתייעצתי, פיתחתי שיטת חינוך שנקראת “החינוך למצוינות“. בקצרה: שיטה שמאגדת 4 שיטות חינוך מתקדמות ולוקחת את הטוב מכל העולמות הללו. 

העיסוק עם בני נוער, צעירים ומצוינות אישית היו הדברים שתמיד עסקתי בהם. לא תמיד בכל תשומת הלב. ניהלתי מספר שנים חברות בתחום מדעי החיים. הייתי בעלים של חברות אבל החיידק הזה, חינוך, חזק ומושרש בי. 

 

למען האחר:

במהלך השנים הקמתי פרויקט סוציאלי מרגש שנקרא “קול הילדים“. שמטרתו לאפשר לילדים מקבוצות סיכון להתפתח בצורה מיטבית. לשאוף. לממש את הפוטנציאל שלהם. הפרויקט הצליח והיה בשיתוף עם סטודנטים מהאקדמיה למוזיקה ולמחול שבירושלים. 

 

מתגייס – הדבר האמיתי

כשהתחלתי לאמן מועמדים ליחידות המיוחדות, גיליתי להפתעתי את העובדה שמרבית בני הנוער מחשיבים כושר ואימוני כוח כהכנה לצבא. גיליתי שהמלש”בים ליחידות המיוחדות בעלי מוטיבציה עצומה אך אינם יודעים כיצד לנתב את הפוטנציאל שבהם לכדי התפתחות אישית ולמקד אותה להצליח במבחני המיון. 

פיתחתי שיטת אימון. ההכנות הוכיחו את עצמן. אני גאה מאוד בעשייתי. מאות רבות של מועמדים שעברו את ההכנות המיוחדות התקבלו למסלולים המבוקשים ביותר. למעלה משנה, אחוז ההשמה שלי ביחידות העילית עובר את ה 95%. כמעט כל מי שעבר את ההכנה התקבל למסלול אליו שאף. 

 

אני מאוד אוהב את העיסוק שלי. הצלחתי לשלב את כל היכולות שלי, ההשכלה שרכשתי, הניסיון והאהבה לכדי מקצוע. אני גאה על כך שלקוחותיי הצעירים הופכים להיות חבריי. נוצרת אינטימיות מטורפת בהכנות. הרי מדובר בהכנה של אחד על אחד. סופר אינטנסיבית ומדויקת. לאן צריך להגיע, אני יודע, העניין הוא תמיד מהמקום שממנו יוצאים. לכל מועמד יש מקום משלו.

אפילו התחביבים שלי עוסקים בעולם התוכן של מתגייס. אני נהנה להטיס סימולטורים. תמיד מוצא את עצמי מטפל ומייעץ לכולם וחוץ מזה אני אבא לשלושה ילדים מקסימים.

 כל הזמן ללמוד ולהתשפר

למי שמתעניין, התואר הראשון שלי היה במשאבי אנוש ובמנהע”ס. בהמשך למדתי עוד: תואר שני במנהע”ס, ביואינפורמטיקה, פרופילאות ואפילו לפני 4 שנים חינוך לגיל הרך – גננות (אי אפשר לדבר על פדגוגיה מבלי להיות פדגוג). שלא לדבר על כל ההכשרות, הסדנאות והקורסים השונים שעשיתי בימי חיי.  

אתם מוזמנים להרים טלפון או לשלוח מייל. אני בטוח שהשיחה הזאת תשנה את עתידכם. 

בהצלחה,

רן

077-5540217

mitgayes1.1@gmail.com

רן אדוני טמיר

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן