הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

היום שבו הכרתי ולמדתי מרן בפרט, ומתוכנית המתגייס בכלל, היה יום בלתי נשכח, שבאמת הכין אותי בצורה המיטבית למיון האחרון שהיה לי לתוכנית שמאוד רציתי להתקבל אליה בצהל.

אומנם זו הייתה רק הכנה אחת, אבל היא הייתה אינטנסיבית ומתוכננת מעולה, ובמספר שעות למדתי על עצמי, הייתי בטוחה במי שאני, מהן החוזקות שלי ומהן החולשות שלי, איך אני צריכה לגשת במלוא הביטחון לראיון האישי שלי מול הפסיכולוגית, ואפשר להגיד שלא יכולתי להיות יותר מוכנה ממה שהייתי.

אני ממליצה על התוכנית הזו, ובמיוחד על רן המדהים, שלא הפסיק לדבר אחרי היום הזה ודאג להזכיר לי לפני הראיון כל מה שדיברנו עליו, להרגיע, להכניס המון ביטחון שעות ספורות לפני הראיון ואפילו נשאר בקשר גם אחרי, והתעדכן מה קורה איתי.

אין לי מילים, זו הייתה החלטה נכונה לגמרי, אומנם עבר זמן מאז מאי, אבל אני עדיין זוכרת את היום הזה לפרטים, ואני שמחה להגיד שלבסוף עברתי גם את השלב הזה. אבל לא רק התוצאה חשובה- גם היום החשוב הזה, הוא חלק לא קטן מעסקת החבילה הזו. חשוב לדעת שלא מכינים למה שהולך לקרות, לא מגלים לך תשובות וגם לא מכתיבים לך מה להגיד- זה יום של המון מחשבה, המון סימולציות, והמון להתעסק בעצמי ולראות שאני באמת יכולה לעשות את זה- כך לפחות זה היה אצלי, להבליט את התכונות שצריך להבליט, לחזק, וגם אפילו לדבר על כל החיים. אז נכון שגם עברתי, אבל זכיתי גם ביום משמעותי וגם להכיר בן אדם מיוחד שתמיד תומך.

לסיכום- הכנה מעולה, נכונה ואמיתית, בזכותה נסגרתי לגבי מה אני הולכת לתרום מעצמי בצבא ואיך למקסם את זה ולהגיע למטרה שלי, תודה תודה תודה- אלו דברים שבדיעבד יכול מאוד להיות שלא הייתי מקבלת בלי זה, או שהייתי, אבל מאוחר מידי.

ש. מועמדת למסלול שחקים,
מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן