הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

ירפא א’ חלק שני -סימולטור

יום המיונים החדש יחסית שנקרא ירפ"א א'2, הוא תוצר של תהליך התייעלות אינסופית של ירפ"א. תוך ניסיון למיין את המתאימים ביותר לקורס. החלק הראשון שבו נקרא גם : ירפא א' חלק שני -סימולטור.
ליום זה קובצו כל המבחנים העוסקים בפן הפסיכולוגי ההתנהגותי. ביניהם: מבחן 300, מבחן השלמת משפטים ואחרים ומבחן הסימולטור.


כלי מיון משוכלל

רבים לא יודעים שגם מבחן הסימולטור של ירפ"א א'2 הוא למעשה כלי מיון משוכלל. הוא נועד למעשה לזהות את הפרופיל האישיותי שלך. ולא לבחון את יכולת ההטסה שלך או האוויראות שבך.
זאת אומרת... גם... אבל למעשה, ירפ"א (יחידת רפואה אווירית) וממד"א (מערך מדעי ההתנהגות) פיתחו כלי סופר משוכלל שבפרונט שלו זה סימולטור מרשים. כל מה שיש לפניך זה צג מחשב עם גרפיקה, ג'ויסטיק ומצערת. ולפי זה אוספים עליך נתונים ללא הרף. אפילו ללא שימוש בעכבר. או בצורך שתענה על שאלות... עולם שלם של תכונות ויכולות, כישורים, פרשנויות והתבטאויות שלך למצבים שונים. בתוכם מצבי קצה.

מה בוחנים:

בשלב ירפא א' חלק שני -סימולטור בוחנים מלא דברים:
בין הדברים שבוחנים אלו התכונות שלך: אמינות. בטחון עצמי. יושר. התמדה. יצירתיות. איפוק. משמעת עצמית. זיכרון (סוגים שונים של זכרון...) וכו'.. הרבה הרבה תכונות.
בנוסף, בוחנים גם את היכולות שלך: התנהלות במצבי קצה, יכולת שליטה במטוס, התמצאות במרחב, תפקוד בלחץ, תפקוד בחסר וכו'...

בסופו של דבר, המערכת בונה פרופיל סביבך. שהוא כלי משוכלל שמתווסף לשאר המבחנים שלך במהלך אותו היום בפרט ובתהליך המיון הכללי.
לכן, חשוב מאוד להבין זאת ולדעת שאפשר ורצוי להתכונן לקראת היום הזה. זהו יום קריטי, שמשליך על המשך ההתמיינות שלך.

מהי הכנה מתאימה?

זוהי הכנה שמכילה גם פיתוח מיומנויות אוויראות (זאת אומרת, הטסה, התנהלות במרחב, פיקוד על המטוס) וגם ובעיקר, פיתוח התכונות האישיותיות שלך שאותן מחפשים במהלך כל היום הזה וגם במיוחד בסימולטור, שהרי כבר אמרתי: הסימולטור הנו עוד כלי משוכלל שמחפש אחר התכונות שלך וההתבטאויות שלך. לכן לא מספיק לשחק בסימולטור טיסה, אלא, לעבוד ולהרחיב את היכולות של התכונות הרבות שאותן הם מחפשים.

מה מחפשים בסימולטור של ירפ"א?

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

מבחן השלמת משפטים

השלמת משפטים באופן ספונטני מלמדת דבר מה על אישיות המועמד. למועמד מוצגים עשרות משפטים אותם הוא נדרש להשלים, כשלא ניתנת כל הוראה מיוחדת לפני השלמתם. זאת אומרת שבאפשרותך להשלים את המשפט לפי רצונך, הרגשותייך ותחושותייך. הכמות הגדולה של המשפטים וכן העובדה שלא ניתנת הוראה מדוייקת להשלמת המשפטים, לרוב יוצרים לחץ ובלבול. המטרה היא לזהות נקודות חולשה של המועמד שנחשפות במצבי לחץ.
קרא עוד »
התכונות שלך

התכונות לתפקיד

אם מישהו היה מבקש ממך לתאר את אישיותו של חבר קרוב , איזה דברים למשל היית אומר עליו? תשובות שאתה עשוי לענות תהינה למעשה מונחים תיאוריים, כמו "מוחצן", "טוב לב",
קרא עוד »

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן