הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה אישית למבחני מיון: למה זה כל כך חשוב למתגייסים?

בעקבות המאמץ של הצבא לקבל את המתאמימים ביותר ליחידות המיוחדות והעילית , הכנה אישית למבחני המיון הופכת להיות משמעותית חיונית עבור המתגייסים. למעשה, בתקופה האחרונה, רבים מן המתגייסים מבינים כי כדי להצליח במבחנים אלה, יש להתכונן ברצינות ובמקצועיות.

 

למה כל כך חשוב להתכונן למבחני מיון?

התחרות לקבלה ליחידות המיוחדות והעילית בצבא גבוהה מאוד, ולכן המתגייסים מחויבים להראות ביצועים גבוהים במבחני המיון. רק המועמדים המצטיינים ביותר מקבלים את הזימון להצטרף ליחידות אלו. לכן, כדי להציע את עצמך כמתמודד ראוי, תהי.ה חייב.ת להגיע מוכנ.ה וכשיר.ה למבחנים.

אילו יחידות דורשות הכנה מיוחדת?

חלק יחידות המיוחדות והעילית בצבא דורשות הכנה מיוחדת. יחידות כמו סיירת מטכ”ל, שלדג, 669 הן רק דוגמאות ליחידות שדורשות רמה גבוהה של פיזיות, אינטליגנציה ויכולת לפתור בעיות תחת לחץ. אולם, לא כולן שמות את הפיזי בפרונט. המיונים ליחידות המודיעין לדוגמא, לא בודקות כושר. 

אך יש משהו משותף לכל היחידות המיוחדות. כולן מחפשות אחר הפרופיל האישיותי של המועמד. הן חומדות את התכונות, היכולות המנטליות והאישיות המתאימה לצרכים המיוחדים והייחודיים לכל תפקיד. 

טיפים להכנה שלך למבחני מיון:

מבחני המיון לא בוחנים כושר. הם בוחנים את האישיות של המועמד. את הפרופיל האישיותי שלו. ובתנאי לחץ כמו ריצה אינטנסיבית, מתלה שזיפים, זחילות, הבוחנים לומדים אודות האישיות של המועמד. 

ובכל זאת, כדי לשפר את היכולת הפיזית להתמודד במצבי קצה, כושר גופני יכול בהחלט לסייע ולהקל. לכן, לצד הכנה אמיתית שעוסקת במה שנדרש – בפרופיל האישיותי שלכם, יש מקום גם לאימונים פיזי: אימונים פיזיים עם דגש על פעילויות אירוביות ואנאירוביות, יכולים לשפר את רמת הכושר שלך.

לסיכום, אני נשאל פעמים רבות: הכנה אישית למבחני המיון: למה זה כל כך חשוב למתגייסים? והתשובה שלי עוסקת בסיכוי של המועמד להצליח במבחני המיון וגם במוטיבציה שלהם. שני דברים שונים אך במקרה הזה שזורים זה בזה. 

 

צרו קשר כעת ולמדו כיצד תוכלו גם אתם לשפר את הסיכויים שלכם משמעותית להתקבל למסלול הנחשק שאתם שואפים להגיע אליו. 

 

בהצלחה. 

  •  
הכנה אישית למבחני מיון: למה זה כל כך חשוב למתגייסים
הכנה אישית למבחני מיון: למה זה כל כך חשוב למתגייסים

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

המכשירים בסימולטור

סימולטור הטיסה ירפא ירפ”א

במהלך מבחני הירפ"א ( 1 ו 2) , ימי מבחנים שברובם טיסות, תדרש לתפעל בצורה מעולה את המכשירים שיונחו לפניך. עליך[,ופו של דבר, להצטיין בנווט המטוס על פי רצונך ובהתאם
קרא עוד »

מבחן השלמת משפטים

השלמת משפטים באופן ספונטני מלמדת דבר מה על אישיות המועמד. למועמד מוצגים עשרות משפטים אותם הוא נדרש להשלים, כשלא ניתנת כל הוראה מיוחדת לפני השלמתם. זאת אומרת שבאפשרותך להשלים את המשפט לפי רצונך, הרגשותייך ותחושותייך. הכמות הגדולה של המשפטים וכן העובדה שלא ניתנת הוראה מדוייקת להשלמת המשפטים, לרוב יוצרים לחץ ובלבול. המטרה היא לזהות נקודות חולשה של המועמד שנחשפות במצבי לחץ.
קרא עוד »
האם אתה חושש ממבחני מיון

סובל ממתח לפני הזימון?

רוב המועמדים ליחידות המובחרות נוטים לחשוש או להתרגש מהמבחנים הצפויים. התחושות של מתח וחרדה לא נעימות. אבל, אם אתה סובל ממתח לפני הזימון בטח תשמח לדעת שמתח מתון הופך לעתים
קרא עוד »

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן