הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה לגיבוש קורס הטיס: איך להפוך לטייס בחיל האוויר בעזרת כישורים קוגנטיביים

הכנה ייחודית לגיבוש קורס הטיס: לא רק כוח, אלא גם חוכמה

מבוא

רבים מהמועמדים לקורס הטיס של חיל האוויר, חושבים שגיבוש טיס עוסק באתגרים שדורשים כוח ואומץ, אך האם זה מה שנדרש? ברור שלא. הטייסים של החיל האוויר הם לא רק לוחמים, הם גם אנשי צוות אוויר אמיצים וחכמים. זו הסיבה שב”מתגייס”  ההכנה מתמקדת בדבר האמיתי: בהתמקדות בכישורים הקוגנטיביים והאישיותיים של המועמד. על זה אתם נמדדים. על הפרופיל האישיותי שלכם. 

הבדלים בין ההכנות

הרבה מועמדים שיש להם מוטיבציה רבה להתקבל לקורס, מחפשים דרכים לנתב את המוטיבציה שיש להם להצלחה בגיבוש. מה שהם נוטים לעשות זה להתאמן חודשים ארוכים מראש בהכנות שמתרכזות בכוח ובפיזיות. אך כאשר מגיע הזמן לגיבוש טיס, הם חייבים להבין שזהו רק חלק מהתמונה הגדולה. ואפילו חלק קטן. כמובן שהכוח חשוב, אך אם אתם רוצים להצליח בגיבוש ולהפוך לטייסים מצטיינים, עליכם להתמקד יותר מהכל בייחודיות של דפוסי החשיבה, ובכישורים הקוגנטיביים והאישיותיים שלכם ולדעת כיצד להביא אותם לידי ביטוי. כי זה מה שהם מחפשים. היום הגיבוש הוא דינמיקה אחת גדולה. 

כיצד אנו עוזרים?

הכנה לקורס טיס של מתגייס כוללת הכשרה בתחומים כמו דפוסי חשיבה, הבנת הדינמיקה של צוות ומערכת יחסים, ועוד. כל אלו מטרות שלא רק יעזרו לכם לעבור את הגיבוש בהצלחה אלא יכוננו אתכם גם לקריירה ארוכה ומוצלחת בחיל האוויר.

יתרונות ההכנה

  1. תרגול דפוסי חשיבה: הלימוד כולל תרגולים פרקטיים שיסייעו לכם להתמודד עם מצבים שונים בגיבוש.

  2. התמודדות עם לחצים: למידה כיצד להתמודד עם לחצים ודינמיקות צוות בגיבוש ואחריו.

  3. תרגולים ממוקדים: כלים ותרגולים שיסייעו לכם להתמודד עם ירפא ומערכות הבחינה השונות.

סיכום

מתגייס מציעה הכנה ייחודית שתעזור לכם להתמודד עם כל האתגרים של גיבוש קורס הטיס. אל תחמיצו את ההזדמנות להפוך לחלק מצוות האוויר המוביל של חיל האוויר. הרימו טלפון עכשיו והתקדמו לעתיד הבטוח שלכם.

גיבוש קורס טיס

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

תוקף ניבוי ומבחני המיון

כיצד צה”ל בודק אם תצליח בתפקיד

מאמר אודות תוקף ניבוי ומבחני המיון הצה"ליים אני בטוח שמרביתכם לא מכירים את המושג הזה: תוקף ניבוי. "תוקף ניבוי" הוא אחד מהנושאים החשובים יותר בתהליכי מיון מועמדים. עושים בו שימוש
קרא עוד »
הטייס החדש, קווים לדמותו

הטייס החדש, קווים לדמותו

הקדמה: לקראת הגיבוש הקרוב של קורס הטיס, הנה משהו שבטח מעניין לדעת. היום, טייס נדרש להיות טוב יותר. כך גם המועמד לקורס הטיס. יחד עם הדרישה הכללי הזאת, מבחני המיון
קרא עוד »

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן