הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה לקורס טיס

קורס הטיס נחשב למסלול ההכשרה היקר ביותר במדינת ישראל ובין הארוכים ביותר בצה"ל. כבר יותר מ 70 שנים שעשרות אלפי מועמדים ניסו להתקבל לשורותיו. רק מעטים התקבלו.
מערך המיון של צוות אוויר נחשב לאיכותי ביותר, הם מחזיקים בעשרות שנים של מיונים ומאות רבות של אנשי מקצוע שניסו ומנסים לנבא האם כל מועמד שמבקש להתקבל אכן מתאים וראוי לעבור את תהליך ההכשרה היקר כל כך של קורס הטיס של חיל האוויר ולהפוך לטייס. יש באמתחתם לא רק ידע תיאורטי אלא, גם נתונים אמיתיים של אלפי הטייסים שצלחו את קורס הטיס והפכו לטייסים.
קורס הטיס כיום מורכב יותר, קשה יותר, מאתגר יותר. הטכנולוגיות הרבות, המטלות הייחודיות, המשימות יוצאות הדופן והאתגרים השונים מייצרים צורך לטייסים טובים יותר במובנים שונים ורבים: רשימה של תכונות שלא מספיק שיש למועמד אותן אלא הוא צריך להצטיין בהן.
מבחני המיון שבהם משתמש כיום צה"ל כוללים את ירפ"א א' שלב 1, ירפא א' שלב 2, ירפא ב' והגיבוש המפורסם.
מבחני המיון הללו נחשבים לאיכותיים ולמשוכללים. מבחנים כמו מבחן 300, מבחן השלמת משפטים, קוביית דינור, הסימולטור (למעשה יש שני מבחני סימולטור) ועוד רבים אחרים נועדו לבחון אם למועמד יש את התכונות, היכולות והפרופיל האישיותי של איש צוות אוויר.
בהכנה הייחודית של מתגייס, המועמד לומד להביא לידי ביטוי בדיוק את הללו לאחר שהתאמן ובנה לעצמו דפוסי חשיבה, יכולות ותובנות שתאפשרנה לו להצליח במיונים. להבדיל מהכנות און-ליין שקיימות ברשת אין מדובר כלל בהכנה באינטרנט. ההכנה היא תמיד 1:1. מומחה מול מועמד. הכנה ייעודית שלך מול רן אדוני טמיר. רן יודע שהכנה אמיתית אינה יכולה להיות אחרת. לא קבוצה, לא כיתה, גם לא און-ליין. שהרי הם בוחנים את הפרופיל האישיותי שלך, את התכונות שלך, ולכן ההכנה בהחלט לא יכולה להיות גנרית, כללית, ערימה של מבחנים לפתרון. הניסיון וההצלחה מצביעים על כך שאחוז המועמדים שמתקבלים לקורס הטיס לאחר הכנה אצל רן מאוד מאד גבוה.
עבור כל שלב בתהליך המיון שלך לקורס טיס יש הכנה שונה. הרי ברור שכך. כל שלב יש בו מבחנים אחרים. ההכנות מדהימות. כל מי שעובר את התהליך הזה מבין בתומה את הפער העצום בין מה שהוא חשב אודות מבחני המיון ומה שצפוי לו לפני שהגיע להכנה וההבנה והידע מה צפוי לו וכיצד להצליח לאחר ההכנה למיונים לקורס הטיס.

הכנה לקורס טיס

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

התכונות שלך

התכונות לתפקיד

אם מישהו היה מבקש ממך לתאר את אישיותו של חבר קרוב , איזה דברים למשל היית אומר עליו? תשובות שאתה עשוי לענות תהינה למעשה מונחים תיאוריים, כמו "מוחצן", "טוב לב",
קרא עוד »

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן