הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

צור קשר - מתגייס

צור קשר – מתגייס מזמינה אותך להרים טלפון ולקבל פרטים נוספים אודות ההכנות הייחודיות שעוסקות באמת בדבר האמיתי שעליו תמדד: הפרופיל האישיותי, התכונות ואישיות שלך. 

ההכנות למבחני המיון של קורס טיס: ירפ”א א’1, ירפ”א א’2, ירפ”א ב’ וגיבוש טיס. חיל המודיעין והמסלולים המיוחדים שלו לגווניו, חיל הים. היחידות המיוחדות ומסלולים מיוחדים כמו מסלולי קצונה ייעודית, מבחני דינמיקה, מצב, צו ראשון, ריאיונות, פסיכולוג ועוד. 

צור קשר – מתגייס

הרם טלפון עכשיו. בשיחה אחת לא מחייבת תקבל את מירב המידע שיסייע לך בין אם תבחר באחת מההכנות האישיות שנתפרות במיוחד סביבך ועבורך ובין אם שלא. 

השירות הצבאי הנו תהליך משמעותי שכל צעיר וצעירה עוברים בו. ההצלחה במבחני המיון יכולה לקבוע את כיוון השירות הצבאי ואולי אף את כיוון הקריירה המקצועית לאחריו. בכדי להגיע מוכן ולהצטיין במבחנים אלה, חשוב להכין את עצמך בצורה הטובה ביותר. “מתגייס” מבצעת הכנות ייחודיות למועמדים לשירות צבאי. כך תוכל להתמודד בצורה הטובה ביותר עם האתגרים השונים. הכנה של “מתגייס” תוכל להעניק לך את הכלים, ההכשרה והידע הנדרשים כדי להצטיין במבחנים ולהבטיח שהשירות הצבאי שלך יהפוך לתהליך מוצלח..

צור קשר מתגייס

077-5540217

יש לך שאלות? אשמח לעזור:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן