הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר מתגייס

גולש יקר,

תודה על כי בחרת להיכנס לאתר “mitgayes.co.il” ו/או לכל עמוד ו/או מדור ו/או מוצר שלו.
אתר mitgayes.co.il נוצר על ידי רן אדוני טמיר טל :077-5540217
בכל שאלה או בקשה הנוגעת לשימוש באתר תוכל לפנות בעמוד צור קשר.


השימוש באתר mitgayes.co.il ובכללו בתכנים הרשומים בו, במוצרים המוצעים בו ובשירותים הפועלים בו, מעיד על הסכמתך לתנאים הללו. עליך לקרוא את התנאים ביסודיות ואם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו, עליך להימנע משימוש באתר זה.


תנאי שימוש אלה, חלים על התכנים הנגישים מכל מחשב לרבות מחשב נייד, טבלט, טלפון סלולרי, נגן MP3 וכו’. תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.


• אתר mitgayes.co.il פועל על מנת לתת לגולשים ידע בתחומי התמחותו, להפיץ את משנתו, ולהציע הכשרות והכנות למועמדים לשירות בטחון ולמתמיינים לגופים המיוחדים.


• האתר מכיל מידע רב, כמו גם רצועות שמע וסרטונים המכילים שיטות וגישות ייחודיות למתגייס.


• האחריות על השימוש באתר, הינה באחריות הגולשים בלבד.


• מפעילי האתר לא יישאו בכל סוג של אחריות לנזק שיגרם בעקיפין או במישרין כתוצאה מהשימוש באתר ובתכניו, והשימוש בו הוא באחריות המשתמש.


• מפעילי האתר פועלים כל העת לשילוב תכנים חדשים ומעודכנים הפונים למבקרים המתעניינים בתחום המיונים והגיוס לצבא ובפרט ליחידות ולמסלולים המיוחדים. עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח שהמידע באתר כולו יהיה נטול שגיאות או אי דיוקים.


• אתר mitgayes.co.il מציג לינקים (קישורים) לאתרים חיצוניים שעשויים לעניין אתכם. קישורים אלה מופעלים על ידי גורמים שונים שאינם קשורים ל- mitgayes.co.il ומפעילי האתר אינם אחראיים ולא יישאו באחריות הקשורה לתכנים הכתובים ולתוכנות באתרים אלו.


• זכויות יוצרים על המאמרים, הסרטונים, רצועות השמע והתכנים המקוריים מכל סוג המופיעים באתר (ללא מקורות צד שלישי) הנם רכושם הבלעדי של mitgayes.co.il ואין לעשות שימוש פרטי או מסחרי כלשהו בתוכן או תכנים הכתובים באתר, לרבות סימנים, תוכנות, קבצים, תמונות או מאגרי נתונים.
הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר, וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות קבצי טקסט, סמני המסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות.


• אין להעתיק/לשכפל/להפיץ/להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים המסחריים של האתר (אלא אם צוין אחרת במקום ספציפי) ללא קבלת אישור מראש מבעלי האתר.


• באתר מפורסמים תכנים כתובים, סרטים ורצועות שמע השייכים לצד שלישי. אין להעתיק/להוריד או לבצע כל שימוש בתכנים אלו ללא אישור אותו צד שלישי או בדיקת תנאי השימוש של תכנים אלו ו/או של אותו צד שלישי.


• אתר mitgayes.co.il עושה ככל יכולתו כדי לשמור על פרטיות הגולשים, ולא ימסור את הפרטים שנמסרו כאן לשום גורם להוציא ע”פ בקשת גורמים המעוגנים בחוק.


• מפעילי האתר רשאים בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר ע”פ שיקוליהם הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי mitgayes.co.il בעקבות השינויים.

חשוב לקרוא לפני השימוש:
המידע והרעיונות המופיעים באתר, כמו גם המאמרים, הסרטים ורצועות השמע (להלן: “התכנים”), מיועדים לאפשר לך להשתפר ולהשתכלל בתהליכי המיון לשירות צבאי, ואנו מקווים כי יסייעו לך לעשות כן. כל התכנים לצורך מסירת מידע כללי בלבד ואין לראות בהם בשום צורה ודרך המלצה לקבל שירותים כלשהם מאתר מתגייס ו/או ממי מטעמו. השימוש בתכנים ובמסרים הם על אחריות הגולש בלבד והגולש מתחייב לשאת באחריותו המלאה בשימוש בתכנים אלו ובפרשנותם מצדו.


אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, כהמלצה לפעולה כלשהיא אלא כמסר אינפורמטיבי כללי בלבד!

כל הזכויות שמורות לרן אדוני טמיר בלבד.

האמור לעיל מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם מתייחס לשני המינים.

לוגו מתגייס
הכנה למבחני המיון

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן