הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

כתבת ערוץ 13 בהשתתפות מתגייס

כתבה של ערוץ 13 מה- 29 בנובמבר 2021

"יחידות קרביות: 8200 או גלי צה"ל"

אתמול, 28 בנובמבר 2021, צולמתי לכתבת תחקיר בערוץ 13. הכתבה שודרה במהדורה המרכזית.

הכותרת של הכתבה: “יחידות קרביות: 8200 או גלי צה”ל”

הסכמתי להתראיין, לאחר שנוכחתי לגלות את התרומה האמיתית של ההכנה שאני מעביר במתגייס, לאלו שנותנים בי את אמונם. עבורי, העיסוק הרב במתגייס הוא לא מקום עבודה אלא, שליחות. לכן, ראיתי בכתבה הזאת פוטנציאל ל”קול קורא” לשנות את שיטת ההכנות הקיימת בישראל אל עבר הדבר האמיתי. 

אלי פנתה הכתבת ליאור ורוצלבסקי והציגה בפני שמטרתה לסקור את ההכנה של “מתגייס” לטובת כתבה שהיא רוצה לעשות אודות “תעשיית ההכנות” של המועמדים ליחידות המודיעין ו 8200. 

אני חייב לציין. אני איני תעשיין! אני פרופילאי!

כל הגישה שלי במתגייס היא הפוכה לרעיון של תעשייה. כל ההכנות למעט הכנות לדינמיקה קבוצתית הן הכנות של אחד על אחד. כל הכנה שונה מרעותה. אני טוען שאי אפשר אחרת. שהרי מדובר בפרופיל האישיותי שלך. ולכל אחד פרופיל אישיותי אחר.

ההכנה אינה עוסקת במסות או בהכשרות סדרתיות אלא, בטיפול כירורגי של אופיו ויכולותיו של אדם. המטרה להעצים ולהקנות מיומנויות ביחס למי שאתה. לכן, הבנתי כבר מזמן, שמעלי תמיד תהיה תקרת זכוכית. אני לא רץ אחרי הכסף. לא הכנה של מאות. אלא, יחידים. אבל כל אחד מהם… הופך ליהלום. ואיזה יהלומים יש לי. זכיתי!

ההכנות שלי במתגייס שונות בתכלית מההכנות שמתקיימות בארגונים אחרים. טרם נתקלתי במערך הכנה מהסוג שאני מעביר. ממילא ההכנות שמעבירים ארגונים אחרים אינן מועברות על ידי. מתגייס אינה מעבירה הכנות למבחנים פסיכוטכניים. שזה עיקר פעילותם. האתגר האמתי בעיניי הוא הצורך האמיתי של לקוחותיי המועמדים לשירות בטחון: הפרופיל האישיותי שלהם והעצמתם.

בכתבה תוכלו לראות גם את נציג צה”ל, תא”ל אמיר ודמני, שטוען ש”כל מי שמכין למבחן הזה לא מכיר את המבחנים“. עם כל הכבוד, בהתנסחות עדינה, הצדק אינו איתו. ודי לחכימא ברמיזא.

אגב, גם אני טוען שהכנות לכושר קרבי זה נחמד וטוב, אך בשום מבחן, כולל גיבושים, זהו אינו פקטור מרכזי.

הפרופיל האישיותי – התכונות – כמובן שכן!.

כתבת תחקיר ערוץ 13

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

קואורדינציה במבחני המיון

קואורדינציה במבחני המיון

מועמד לקורס הטיס? או לתפקיד יוקרתי אחר שדורש הפעלה משוכללת של הידיים? אתה עומד לעבור מבחנים של קואורדינציה! אם אותרת על ידי מאבחנת בצו ראשון למסלול מיון צוות אוויר, אתה
קרא עוד »
תוקף ניבוי ומבחני המיון

כיצד צה”ל בודק אם תצליח בתפקיד

מאמר אודות תוקף ניבוי ומבחני המיון הצה"ליים אני בטוח שמרביתכם לא מכירים את המושג הזה: תוקף ניבוי. "תוקף ניבוי" הוא אחד מהנושאים החשובים יותר בתהליכי מיון מועמדים. עושים בו שימוש
קרא עוד »

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן