הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

הכנה למבחני המיון של היחידות המיוחדות

קיבלת זימון לאחת מהיחידות המיוחדות?

להפוך לטייס

להפוך לטייס: הדרך המיוחדת להתמודד עם גיבוש קורס הטיס

מאז ומתמיד היה החלום של רבים מבני הנוער להפוך לטייס בחיל האוויר. הדרך אל הקוקפיט ארוכה ומאתגרת, וכל גיבוש במהלך הדרך יכול להחליט את גורלו של המועמד. אך האם הכושר הגופני הוא הגורם היחיד להצלחה? האם להיות טייס זה רק עניין של כוח גופני?

התשובה היא לא. כדי להפוך לטייס בחיל האוויר יש צורך להצליח בתהליך מיון מורכב וארוך. כזה, שמעריך את המועמד בחוויות ובמצבים בהם הוא עשוי להתמודד במהלך היותו בשירות. (לדוגמא, היכולת המנטלית להתמודד בהצלחה במצבים לחוצים).

כדי להצליח במיונים הללו, ולהפוך לטייס, המועמד צריך להבין מה דורשים ממנו באמת בגיבוש ולהביא לידי ביטוי את התכונות והניסיון שלו במהלך הגיבוש. הפרופיל האישיותי המתאים של המועמד הוא הגורם המרכזי להצלחה ולא הכושר, שכך מועמדים רבים חושבים ופועלים באינטנסיביות רבה.

מה ההבדל?

ההכנה המיוחדת שמתגייס מציעה מבוססת על הבנת דפוסי החשיבה הדרושים לטייס. מתגייס לא עוסקת בכושר הקרבי, כמו רוב ההכנות האחרות. ביחד, נתמקד בשיפור היכולות הקוגנטיביות והאישיותיות שלך , כפי שמצופה מטייס. במתגייס, מאמינים שלחשוב, לפעול ולתפקד כמו טייס זההמפתח להצלחה בגיבושים ובקורס הטיס.

כאשר אנו מדברים על גיבוש קורס הטיס, אנו מתייחסים לא רק להבחנות הגופניות אלא בעיקר ליכולת המועמד להיות בראש פינה במצבים משבר, לקבל החלטות מהירות ולתפקד בצורה המקצועית ביותר. ההכנה במתגייס מספקת את הכלים להתמודדות מוצלחת עם אתגרים אלה.

רוצה להפוך לטייס? 

לכל מי שחלומו הוא להיות איש צוות אוויר בחיל האוויר, ורוצה להיות מוכן בצורה הטובה ביותר לגיבוש קורס הטיס – ההכנה של מתגייס לגיבוש טיס היא התשובה. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את הדרך המיוחדת שלנו להצלחה, ולהפוך את החלום שלכם למציאות.

להפוך לטייס - גיבוש קורס טיס

רוצה לדעת פרטים נוספים?

התקשר עכשיו או השאר את פרטיך ואצור עמך קשר
צור קשר מתגייס

מאמרים נוספים:

התקשר עכשיו וקבל פרטים נוספים ללא התחייבות:

מתגייס - בוא להכנה, תבין!

תרשו לי לעזור לכם 😊

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן